Χρονόμετρο
header banner

    Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής!

    Δημοσιεύτηκε στις

    1η αγωνιστική 14η

    Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΠΑΟ Κοσμίου

    Κεραυνός Πέρνης-Ασπίδα Ξάνθης

    Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης

    Άρης Αβάτου-Εθνικός Αλεξ.

    Αλέξανδρος Κιλκίς-Νέστος Χρυσούπολης

    Πανσερραϊκός-ΑΕ Καλαμπακίου

     

    2η αγωνιστική 15η

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου

    ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης

    ΠΑΟ Κοσμίου-Αετός Ορφανού

    Ασπίδα Ξάνθης-Άρης Αβάτου

    Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

    Εθνικός Αλεξ.-Πανσερραϊκός

    Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καλαμπακίου

    3η αγωνιστική 16η

    Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης

    Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου

    Άρης Αβάτου-ΑΟ Καβάλα

    Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου

    Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης

    ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης

    Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

     

    4η αγωνιστική 17η

    Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου

    Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς

    ΑΟ Καβάλα-Πανσερραϊκός

    ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΕ Καλαμπακίου

    Ασπίδα Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

    Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

     

    5η αγωνιστική 18η

    Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου

    Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού

    Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης

    ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου

    Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα

    Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟ Κοσμίου

    Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

     

    6η αγωνιστική 19η

    Αλέξανδρος Κιλκίς-Απόλλων Παραλιμνίου

    Άρης Αβάτου-Πανσερραϊκός

    Αετός Ορφανού-ΑΕ Καλαμπακίου

    Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-Εθνικός Αλεξ.

    ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης

    ΠΑΟ Κοσμίου-Ασπίδα Ξάνθης

     

    7η αγωνιστική 20ή

    Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός

    ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς

    Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου

    Εθνικός Αλεξ.-Αετός Ορφανού

    Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης

    Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

    ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα

     

    8η αγωνιστική 21η

    ΑΕ Καλαμπακίου-Απόλλων Παραλιμνίου

    Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

    Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Αλεξ.

    Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης

    Αετός Ορφανού-Ασπίδα Ξάνθης

    Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟ Κοσμίου

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΟ Καβάλα

     

    9η αγωνιστική 22η

    Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης

    Εθνικός Αλεξ.-ΑΕ Καλαμπακίου

    Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός

    Ασπίδα Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

    ΠΑΟ Κοσμίου-Άρης Αβάτου

    ΑΟ Καβάλα-Αετός Ορφανού

    Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

     

    10η αγωνιστική 23η

    Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Παραλιμνίου

    Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης

    ΑΕ Καλαμπακίου-Ασπίδα Ξάνθης

    Πανσερραϊκός-ΠΑΟ Κοσμίου

    Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΟ Καβάλα

    Άρης Αβάτου-Εθνικός Σιδηροκάστρου

    Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης

     

    11η αγωνιστική 24η

    Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης

    Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

    ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης

    ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός

    Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς

    Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

     

    12η αγωνιστική 25η

    Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου

    Ορφέας Ξάνθης-ΠΑΟ Κοσμίου

    Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

    Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

    ΑΕ Καλαμπακίου-Κεραυνός Πέρνης

    Πανσερραϊκός-Αετός Ορφανού

    Αλέξανδρος Κιλκίς-Άρης Αβάτου

     

    13η αγωνιστική 26η

    Απόλλων Παραλιμνίου-ΠΑΟ Κοσμίου

    ΑΟ Καβάλα-Ασπίδα Ξάνθης

    Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ορφέας Ξάνθης

    Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Αλεξ.

    Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης

    Άρης Αβάτου-ΑΕ Καλαμπακίου

    Πανσερραϊκός-Αλέξανδρος Κιλκίς


    Δημοσιεύτηκε στις

    Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.