1η αγωνιστική
Μαίανδρος Γέροντα-Μυρμιδόνες Καβάλας
Αίας Παναγίας-Ατρόμητος Λεκάνης
Μακεδονικός Αγιάσματος-Πανιώνιος Ξεριά
Φάρος Μαριών-Κεραμωτή
Ποσειδών Καβάλας-Α.Ο. Ποταμιάς
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ποντιακός Ποντολιβάδου
2η αγωνιστική
Αίας Παναγίας-Μαίανδρος Γέροντα
Μυρμιδόνες Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος
Ατρόμητος Λεκάνης-Φάρος Μαριών
Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας
Κεραμωτή-Απόλλων Χρυσοχωρίου
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Α.Ο. Ποταμιάς
3η αγωνιστική
Μαίανδρος Γέροντα-Μακεδονικός Αγιάσματος
Φάρος Μαριών-Αίας Παναγίας
Ποσειδών Καβάλας-Μυρμιδόνες Καβάλας
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ατρόμητος Λεκάνης
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Πανιώνιος Ξεριά
Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραμωτή
4η αγωνιστική
Φάρος Μαριών-Μαίανδρος Γέροντα
Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποσειδών Καβάλας
Αίας Παναγίας-Απόλλων Χρυσοχωρίου
Μυρμιδόνες Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου
Ατρόμητος Λεκάνης-Α.Ο. Ποταμιάς
Κεραμωτή-Πανιώνιος Ξεριά
5η αγωνιστική
Μαίανδρος Γέροντα-Ποσειδών Καβάλας
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Φάρος Μαριών
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μακεδονικός Αγιάσματος
Α.Ο. Ποταμιάς-Αίας Παναγίας
Κεραμωτή-Μυρμιδόνες Καβάλας
Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης
6η αγωνιστική
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μαίανδρος Γέροντα
Ποσειδών Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου
Φάρος Μαριών-Α.Ο. Ποταμιάς
Μακεδονικός Αγιάσματος-Κεραμωτή
Αίας Παναγίας-Πανιώνιος Ξεριά
Μυρμιδόνες Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης
7η αγωνιστική
Μαίανδρος Γέροντα-Ποντιακός Ποντολιβάδου
Α.Ο. Ποταμιάς-Απόλλων Χρυσοχωρίου
Κεραμωτή-Ποσειδών Καβάλας
Πανιώνιος Ξεριά-Φάρος Μαριών
Ατρόμητος Λεκάνης-Μακεδονικός Αγιάσματος
Μυρμιδόνες Καβάλας-Αίας Παναγίας
8η αγωνιστική
Α.Ο. Ποταμιάς-Μαίανδρος Γέροντα
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραμωτή
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Πανιώνιος Ξεριά
Ποσειδών Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης
Φάρος Μαριών-Μυρμιδόνες Καβάλας
Μακεδονικός Αγιάσματος-Αίας Παναγίας
9η αγωνιστική
Μαίανδρος Γέροντα-Κεραμωτή
Πανιώνιος Ξεριά-Α.Ο. Ποταμιάς
Ατρόμητος Λεκάνης-Ποντιακός Ποντολιβάδου
Μυρμιδόνες Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου
Αίας Παναγίας-Ποσειδών Καβάλας
Μακεδονικός Αγιάσματος-Φάρος Μαριών
10η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Μαίανδρος Γέροντα
Κεραμωτή-Ατρόμητος Λεκάνης
Α.Ο. Ποταμιάς-Μυρμιδόνες Καβάλας
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Αίας Παναγίας
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μακεδονικός Αγιάσματος
Ποσειδών Καβάλας-Φάρος Μαριών
11η αγωνιστική
Ατρόμητος Λεκάνης-Μαίανδρος Γέροντα
Μυρμιδόνες Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά
Αίας Παναγίας-Κεραμωτή
Μακεδονικός Αγιάσματος-Α.Ο. Ποταμιάς
Φάρος Μαριών-Ποντιακός Ποντολιβάδου
Ποσειδών Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου
* Οι αγώνες στον β’ γύρο είναι αντίστροφα.
Δημοσιεύτηκε στις
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.