Χρονόμετρο
Xristos Gakis

    ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας

    Δημοσιεύτηκε στις

    1η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Καβάλας

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Μ.Α. Φιλίππων

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Κεραυνός Κρηνίδων

    Βύρωνας Καβάλας-Θεαγένης

    Ολυμπιακός Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

    Ατρόμητος Χαλκερού-Άρης Πηγών

     

    2η αγωνιστική

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου

    ΑΕ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Μ.Α. Φιλίππων-Βύρωνας Καβάλας

    Κεραυνός Κρηνίδων-Ολυμπιακός Καβάλας

    Θεαγένης-Ατρόμητος Χαλκερού

    Δόξα Θεολόγου-Άρης Πηγών

     

    3η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Βύρωνας Καβάλας-ΑΕ Καβάλας

    Ολυμπιακός Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    Ατρόμητος Χαλκερού-Μ.Α. Φιλίππων

    Άρης Πηγών-Κεραυνός Κρηνίδων

    Δόξα Θεολόγου-Θεαγένης

     

    4η αγωνιστική

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Βρασίδας Ν. Περάμου

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Ολυμπιακός Καβάλας

    ΑΕ Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού

    Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Άρης Πηγών

    Μ.Α. Φιλίππων-Δόξα Θεολόγου

    Κεραυνός Κρηνίδων-Θεαγένης

     

    5η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας

    Ολυμπιακός Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Ατρόμητος Χαλκερού-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Άρης Πηγών-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Καβάλας

    Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων

     

    6η αγωνιστική

    Ολυμπιακός Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

    Βύρωνας Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Θεαγένης

    ΑΕ Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

    Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Μ.Α. Φιλίππων

     

    7η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-Ατρόμητος Χαλκερού

    Άρης Πηγών-Ολυμπιακός Καβάλας

    Δόξα Θεολόγου-Βύρωνας Καβάλας

    Θεαγένης-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Κεραυνός Κρηνίδων-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Μ.Α. Φιλίππων-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕ Καβάλας

     

    8η αγωνιστική

    Άρης Πηγών-Βρασίδας Ν. Περάμου

    Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Θεολόγου

    Ολυμπιακός Καβάλας-Θεαγένης

    Βύρωνας Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Μ.Α. Φιλίππων

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    Ορφέας Ελευθερούπολης-ΑΕ Καβάλας

     

    9η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Θεολόγου

    Θεαγένης-Άρης Πηγών

    Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Χαλκερού

    Μ.Α. Φιλίππων-Ολυμπιακός Καβάλας

    Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βύρωνας Καβάλας

    ΑΕ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης

     

    10η αγωνιστική

    Θεαγένης-Βρασίδας Ν. Περάμου

    Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Κρηνίδων

    Άρης Πηγών-Μ.Α. Φιλίππων

    Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    Ολυμπιακός Καβάλας-ΑΕ Καβάλας

    Βύρωνας Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

     

    11η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Κρηνίδων

    Μ.Α. Φιλίππων-Θεαγένης

    Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Θεολόγου

    ΑΕ Καβάλας-Άρης Πηγών

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Χαλκερού

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ολυμπιακός Καβάλας

    Βύρωνας Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

     

    12η αγωνιστική

    Μ.Α. Φιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου

    Κεραυνός Κρηνίδων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    Θεαγένης-ΑΕ Καβάλας

    Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Ατρόμητος Χαλκερού-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Ολυμπιακός Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας

     

    13η αγωνιστική

    Βρασίδας Ν. Περάμου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

    ΑΕ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Θεαγένης

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Δόξα Θεολόγου

    Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πηγών

    Ατρόμητος Χαλκερού-Ολυμπιακός Καβάλας


    Δημοσιεύτηκε στις

    Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.