1η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Καβάλας
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Μ.Α. Φιλίππων
Φρίξος Πλατανοτόπου-Κεραυνός Κρηνίδων
Βύρωνας Καβάλας-Θεαγένης
Ολυμπιακός Καβάλας-Δόξα Θεολόγου
Ατρόμητος Χαλκερού-Άρης Πηγών
2η αγωνιστική
Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου
ΑΕ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Φρίξος Πλατανοτόπου
Μ.Α. Φιλίππων-Βύρωνας Καβάλας
Κεραυνός Κρηνίδων-Ολυμπιακός Καβάλας
Θεαγένης-Ατρόμητος Χαλκερού
Δόξα Θεολόγου-Άρης Πηγών
3η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας Ελευθερούπολης
Βύρωνας Καβάλας-ΑΕ Καβάλας
Ολυμπιακός Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Ατρόμητος Χαλκερού-Μ.Α. Φιλίππων
Άρης Πηγών-Κεραυνός Κρηνίδων
Δόξα Θεολόγου-Θεαγένης
4η αγωνιστική
Φρίξος Πλατανοτόπου-Βρασίδας Ν. Περάμου
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ολυμπιακός Καβάλας
ΑΕ Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Άρης Πηγών
Μ.Α. Φιλίππων-Δόξα Θεολόγου
Κεραυνός Κρηνίδων-Θεαγένης
5η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας
Ολυμπιακός Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου
Ατρόμητος Χαλκερού-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Άρης Πηγών-Ορφέας Ελευθερούπολης
Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Καβάλας
Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων
6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου
Βύρωνας Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού
Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου
Ορφέας Ελευθερούπολης-Θεαγένης
ΑΕ Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Μ.Α. Φιλίππων
7η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ατρόμητος Χαλκερού
Άρης Πηγών-Ολυμπιακός Καβάλας
Δόξα Θεολόγου-Βύρωνας Καβάλας
Θεαγένης-Φρίξος Πλατανοτόπου
Κεραυνός Κρηνίδων-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Μ.Α. Φιλίππων-Ορφέας Ελευθερούπολης
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕ Καβάλας
8η αγωνιστική
Άρης Πηγών-Βρασίδας Ν. Περάμου
Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Θεολόγου
Ολυμπιακός Καβάλας-Θεαγένης
Βύρωνας Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων
Φρίξος Πλατανοτόπου-Μ.Α. Φιλίππων
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Ορφέας Ελευθερούπολης-ΑΕ Καβάλας
9η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Θεολόγου
Θεαγένης-Άρης Πηγών
Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Χαλκερού
Μ.Α. Φιλίππων-Ολυμπιακός Καβάλας
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βύρωνας Καβάλας
ΑΕ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης
10η αγωνιστική
Θεαγένης-Βρασίδας Ν. Περάμου
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Κρηνίδων
Άρης Πηγών-Μ.Α. Φιλίππων
Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Ολυμπιακός Καβάλας-ΑΕ Καβάλας
Βύρωνας Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης
Φρίξος Πλατανοτόπου-Αναγέννηση Λιμεναρίων
11η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Κρηνίδων
Μ.Α. Φιλίππων-Θεαγένης
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Θεολόγου
ΑΕ Καβάλας-Άρης Πηγών
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Χαλκερού
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ολυμπιακός Καβάλας
Βύρωνας Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου
12η αγωνιστική
Μ.Α. Φιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου
Κεραυνός Κρηνίδων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
Θεαγένης-ΑΕ Καβάλας
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ελευθερούπολης
Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων
Ατρόμητος Χαλκερού-Φρίξος Πλατανοτόπου
Ολυμπιακός Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας
13η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
ΑΕ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων
Ορφέας Ελευθερούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Θεαγένης
Φρίξος Πλατανοτόπου-Δόξα Θεολόγου
Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πηγών
Ατρόμητος Χαλκερού-Ολυμπιακός Καβάλας
Δημοσιεύτηκε στις
Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.