Χρονόμετρο

    ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Έγινε η κλήρωση, στις 5 Σεπτεμβρίου το εναρκτήριο λάκτισμα

    Δημοσιεύτηκε στις

    Με 16 ομάδες η Α’ κατηγορία, καθώς δήλωσε συμμετοχή ο Ακροπόταμος – Μπ. Ευσταθιάδης: «Θέλουμε ποδοσφαιρικό πολιτισμό, όχι να τιμωρούμε»

     

     

    Παρουσία αρκετών εκπροσώπων ομάδων, πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα της στα γραφεία της ΕΠΣ Καβάλας η κλήρωση των πρωταθλημάτων ανδρών της αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.

    Στην Α’ Ερασιτεχνική κατηγορία συμμετέχουν τελικά 16 ομάδες, μια και την τελευταία στιγμή δήλωσε συμμετοχή ο Άρης Ακροποτάμου (είναι αμφίβολο, ωστόσο, αν κατέλθει στους αγώνες, αν και υπάρχουν φήμες ότι θα παίξει με παιδιά του εφηβικού), με την πρώτη σέντρα να ορίζεται για τις 5/9.

    Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Καβάλας, Μπάμπης Ευσταθιάδης, καλωσόρισε τους παράγοντες των σωματείων που βρέθηκαν στη διαδικασία και ευχήθηκε καλή χρονιά με υγεία.

    Αναφερόμενος στο θέμα των προπονητών, σημείωσε ότι θα υπάρξει ελαστικότητα στο θέμα των καρτών τους για τους αγώνες Κυπέλλου, αλλά μέχρι τη σέντρα του πρωταθλήματος θα πρέπει να τις παραλάβουν, διαφορετικά δε θα τους επιτρέπεται η είσοδος στον αγωνιστικό χώρο. Ακόμη, ζήτησε ανεκτικότητα από όλους προς τους διαιτητές που θα είναι νέοι και νεαροί ηλικιακά.

    Επίσης, σημείωσε πως είναι θετικό το γεγονός ότι στην Γ’ κατηγορία δήλωσαν συμμετοχή 15 ομάδες, ενώ οι αρχικές προβλέψεις έκαναν αναφορά για 10. Τόνισε δε ότι κανείς στην ΕΠΣ Καβάλας δεν θέλει να βρεθεί στην δυσάρεστη θέση να τιμωρεί, αλλά να προάγεται ποδοσφαιρικός πολιτισμός. Τα όποια θέματα μπορούν να λύνονται στην Ένωση.

    Η σέντρα στη Β’ Ερασιτεχνική κατηγορία θα δοθεί μια εβδομάδα μετά την Α’ κατηγορία, στις 12-13 Σεπτεμβρίου, ενώ στη Γ’ Ερασιτεχνική κατηγορία ο αρχικός προγραμματισμός ήταν να ξεκινήσει το πρωτάθλημα στις 26-27/9, όμως λόγω της παρουσίας 15 σωματείων, ίσως αυτά να πάνε στη σέντρα νωρίτερα.

    Τέλος, οι εκπρόσωποι των σωματείων εξέφρασαν την επιθυμία να αγωνιστούν ακόμη κι αν τελεστούν εκλογές στις 13 ή 20 Σεπτεμβρίου, μετά τη χθεσινή παραίτηση Τσίπρα από την πρωθυπουργία.

     

    Το πρόγραμμα

    Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

    1η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-Βρασίδας

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Αετός Ερατεινού

    Βύρων Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης

    Αετός Ορφανού-Ορφέας Ελευθερούπολης

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Ολυμπιακός Καβάλας

    Ναζιανζός- Ηρακλής Καβάλας

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραυνός Κρηνίδων

    ΑΕ Καβάλας- Δόξα Θεολόγου

     

    2η αγωνιστική

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Ακροποτάμου

    Βρασίδας-Βύρων Καβάλας

    Αετός Ερατεινού-Αετός Ορφανού

    Κεραυνός Πέρνης-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Ναζιανζός

    Ολυμπιακός Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    Ηρακλής Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

    Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕ Καβάλας

     

    3η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-Βύρων Καβάλας

    Αετός Ορφανού-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Βρασίδας

    Ναζιανζός-Αετός Ερατεινού

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραυνός Πέρνης

    Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ελευθερούπολης

    ΑΕ Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας

    Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

     

    4η αγωνιστική

    Αετός Ορφανού-Άρης Ακροποτάμου

    Βύρων Καβάλας-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός

    Βρασίδας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    Αετός Ερατεινού-Δόξα Θεολόγου

    Κεραυνός Πέρνης-ΑΕ Καβάλας

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων

    Ολυμπιακός Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

     

    5η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Ναζιανζός-Αετός Ορφανού

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Βύρων Καβάλας

    Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    ΑΕ Καβάλας-Βρασίδας

    Κεραυνός Κρηνίδων-Αετός Ερατεινού

    Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Ολυμπιακός Καβάλας

     

    6η αγωνιστική

    Ναζιανζός-Άρης Ακροποτάμου

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου

    Βύρων Καβάλας-ΑΕ Καβάλας

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Κρηνίδων

    Βρασίδας-Ηρακλής Καβάλας

    Αετός Ερατεινού-Ολυμπιακός Καβάλας

    Κεραυνός Πέρνης-Ορφέας Ελευθερούπολης

     

    7η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    Δόξα Θεολόγου-Ναζιανζός

    ΑΕ Καβάλας-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Κεραυνός Κρηνίδων-Αετός Ορφανού

    Ηρακλής Καβάλας-Βύρων Καβάλας

    Ολυμπιακός Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας

    Αετός Ερατεινού-Κεραυνός Πέρνης

     

    8η αγωνιστική

    Δόξα Θεολόγου-Άρης Ακροποτάμου

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΑΕ Καβάλας

    Ναζιανζός-Κεραυνός Κρηνίδων

    ΜΑ Αντιφιλιππων-Ηρακλής Καβάλας

    Αετός Ορφανού-Ολυμπιακός Καβάλας

    Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Πέρνης

    Βρασίδας-Αετός Ερατεινού

     

    9η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-ΑΕ Καβάλας

    Κεραυνός Κρηνίδων-Δόξα Θεολόγου

    Ηρακλής Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    Ολυμπιακός Καβάλας-Ναζιανζός

    Ορφέας Ελευθερούπολης-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Κεραυνός Πέρνης-Αετός Ορφανού

    Αετός Ερατεινού-Βύρων Καβάλας

    Βρασίδας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

     

    10η αγωνιστική

    Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Ακροποτάμου

    ΑΕ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

    Δόξα Θεολόγου-Ολυμπιακός Καβάλας

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Ναζιανζός-Κεραυνός Πέρνης

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Αετός Ερατεινού

    Αετός Ορφανού-Βρασίδας

    Βύρων Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

     

    11η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-Ηρακλής Καβάλας

    Ολυμπιακός Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

    Ορφέας Ελευθερούπολης-ΑΕ Καβάλας

    Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Θεολόγου

    Αετός Ερατεινού-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    Βρασίδας-Ναζιανζός

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Βύρων Καβάλας-Αετός Ορφανού

     

    12η αγωνιστική

    Ολυμπιακός Καβάλας-Άρης Ακροποτάμου

    Ηρακλής Καβάλας-Ορφέας ελευθερούπολης

    Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Πέρνης

    ΑΕ Καβάλας-Αετός Ερατεινού

    Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Ναζιανζός-Βύρων Καβάλας

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Αετός Ορφανού

     

    13η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Κεραυνός Πέρνης-Ολυμπιακός Καβάλας

    Αετός Ερατεινού-Ηρακλής Καβάλας

    Βρασίδας-Κεραυνός Κρηνίδων

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΑΕ Καβάλας

    Βύρων Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

    Αετός Ορφανού-Απόλλων Χρυσοχωρίου

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Ναζιανζός

     

    14η αγωνιστική

    Κεραυνός Πέρνης-Άρης Ακροποτάμου

    Ορφέας Ελευθερούπολης-Αετός Ερατεινού

    Ολυμπιακός Καβάλας-Βρασίδας

    Ηρακλής Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

    Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρων Καβάλας

    ΑΕ Καβάλας-Αετός Ορφανού

    Δόξα Θεολόγου-ΜΑ Αντιφιλίππων

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ναζιανζός

     

    15η αγωνιστική

    Άρης Ακροποτάμου-Αετός Ερατεινού

    Βρασίδας-Κεραυνός Πέρνης

    Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης

    Βύρων Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας

    Αετός Ορφανού-Ηρακλής Καβάλας

    ΜΑ Αντιφιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων

    Ναζιανζός-ΑΕ Καβάλας

    Απόλλων Χρυσοχωρίου-Δόξα Θεολόγου

     

    Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

    1ος όμιλος

    1η αγωνιστική

    ΠΑΟ Καβάλας-Άρης Πηγών

    ΑΟ Ποταμιάς-Πανιώνιος Ξεριά

    Θράκη Γραβούνας-Άρης Πρίνου

    Θεαγένης-Ατρόμητος Χαλκερού

    Ατρόμητος Λεκάνης-Αίας Παναγίας

    Δόξα Αμυγδαλεώνα-Εθνικός Ν. Καρυάς

    Ρεπό: Μυρμιδόνες

     

    2η αγωνιστική

    Μυρμιδόνες-ΠΑΟ Καβάλας

    Άρης Πηγών-ΑΟ Ποταμιάς

    Πανιώνιος Ξεριά-Θεαγένης

    Άρης Πρίνου-Ατρόμητος Λεκάνης

    Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Αμυγδαλεώνα

    Αίας Παναγίας-Εθνικός Ν. Καρυάς

    Ρεπό: Θράκη Γραβούνας

     

    3η αγωνιστική

    ΠΑΟ Καβάλας-ΑΟ Ποταμιάς

    Θράκη Γραβούνας-Μυρμιδόνες

    Θεαγένης-Άρης Πηγών

    Δόξα Αμυγδαλεώνα-Πανιώνιος Ξεριά

    Εθνικός Ν. Καρυάς-Άρης Πρίνου

    Αίας Παναγίας-Ατρόμητος Χαλκερού

    Ρεπό: Ατρόμητος Λεκάνης

     

    4η αγωνιστική

    Θράκη Γραβούνας-ΠΑΟ Καβάλας

    ΑΟ Ποταμιάς-Θεαγένης

    Μυρμιδόνες-Ατρόμητος Λεκάνης

    Άρης Πηγών-Δόξα Αμυγδαλεώνα

    Πανιώνιος Ξεριά-Αίας Παναγίας

    Άρης Πρίνου-Ατρόμητος Χαλκερού

    Ρεπό: Εθνικός Ν. Καρυάς

     

    5η αγωνιστική

    ΠΑΟ Καβάλας-Θεαγένης

    Ατρόμητος Λεκάνης-Θράκη Γραβούνας

    Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟ Ποταμιάς

    Εθνικός Ν. Καρυάς-Μυρμιδόνες

    Αίας Παναγίας-Άρης Πηγών

    Άρης Πρίνου-Πανιώνιος Ξεριά

    Ρεπό: Ατρόμητος Χαλκερού

     

    6η αγωνιστική

    Ατρόμητος Λεκάνης-ΠΑΟ Καβάλας

    Θεαγένης-Δόξα Αμυγδαλεώνα

    Θράκη Γραβούνας-Εθνικός Ν. Καρυάς

    ΑΟ Ποταμιάς-Αίας Παναγίας

    Μυρμιδόνες-Ατρόμητος Χαλκερού

    Άρης Πηγών-Άρης Πρίνου

    Ρεπό: Πανιώνιος Ξεριά

     

    7η αγωνιστική

    ΠΑΟ Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα

    Εθνικός Ν. Καρυάς-Ατρόμητος Λεκάνης

    Αίας Παναγίας-Θεαγένης

    Ατρόμητος Χαλκερού-Θράκη Γραβούνας

    Άρης Πρίνου-ΑΟ Ποταμιάς

    Πανιώνιος Ξεριά-Μυρμιδόνες

    Ρεπό: Άρης Πηγών

     

    8η αγωνιστική

    Εθνικός Ν. Καρυάς-ΠΑΟ Καβάλας

    Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αίας Παναγίας

    Ατρόμητος Λεκάνης-Ατρόμητος Χαλκερού

    Θεαγένης-Άρης Πρίνου

    Θράκη Γραβούνας-Πανιώνιος Ξεριά

    Μυρμιδόνες-Άρης Πηγών

    Ρεπό: ΑΟ Ποταμιάς

     

    9η αγωνιστική

    ΠΑΟ Καβάλας-Αίας Παναγίας

    Ατρόμητος Χαλκερού-Εθνικός Ν. Καρυάς

    Άρης Πρίνου-Δόξα Αμυγδαλεώνα

    Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης

    Άρης Πηγών-Θράκη Γραβούνας

    ΑΟ Ποταμιάς-Μυρμιδόνες

    Ρεπό: Θεαγένης

     

    10η αγωνιστική

    Ατρόμητος Χαλκερού-ΠΑΟ Καβάλας

    Αίας Παναγίας-Άρης Πρίνου

    Εθνικός Ν. Καρυάς-Πανιώνιος Ξεριά

    Ατρόμητος Λεκάνης-Άρης Πηγών

    Θεαγένης-Μυρμιδόνες

    Θράκη Γραβούνας-ΑΟ Ποταμιάς

    Ρεπό: Δόξα Αμυγδαλεώνα

     

    11η αγωνιστική

    ΠΑΟ Καβάλας-Άρης Πρίνου

    Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Χαλκερού

    Άρης Πηγών-Εθνικός Ν. Καρυάς

    Μυρμιδόνες-Δόξα Αμυγδαλεώνα

    ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Λεκάνης

    Θεαγένης-Θράκη Γραβούνας

    Ρεπό: Αίας Παναγίας

     

    12η αγωνιστική

    Πανιώνιος Ξεριά-ΠΑΟ Καβάλας

    Ατρόμητος Χαλκερού-Άρης Πηγών

    Αίας Παναγίας-Μυρμιδόνες

    Εθνικός Ν. Καρυάς-ΑΟ Ποταμιάς

    Δόξα Αμυγδαλεώνα-Θράκη Γραβούνας

    Ατρόμητος Λεκάνης-Θεαγένης

    Ρεπό: Άρης Πρίνου

     

    13η αγωνιστική

    Άρης Πηγών-Πανιώνιος Ξεριά

    Μυρμιδόνες-Άρης Πρίνου

    ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Χαλκερού

    Θράκη Γραβούνας-Αίας Παναγίας

    Θεαγένης-Εθνικός Ν. Καρυάς

    Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ατρόμητος Λεκάνης

    Ρεπό: ΠΑΟ Καβάλας

    * Στον Β’ γύρο, τα παιχνίδια είναι αντίστροφα.

     

    Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

    2ος όμιλος

    1η αγωνιστική

    Μακεδονικός Αμισιανών-Ηρακλής Μυρτοφύτου

    ΑΣ Παγγαίο-Ασπίδα Πολυστύλου

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Κεραυνός Ελευθερών

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-ΜΑ Ορφανίου

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Ένωση Παγ. Δρυάδας

    Δόξα Λυδίας-ΜΑ Φιλίππων

    Ρεπό: Άρης Ζυγού

     

    2η αγωνιστική

    Άρης Ζυγού-Μακεδονικός Αμισιανών

    Ηρακλής Μυρτοφύτου-ΑΣ Παγγαίο

    Ασπίδα Πολυστύλου-ΑΟ Ελαιοχωρίου

    Κεραυνός Ελευθερών-Φρίξος Πλατανοτόπου

    ΜΑ Ορφανίου-Δόξα Λυδίας

    Εν. Παγ. Δρυάδας-ΜΑ Φιλίππων

    Ρεπό: ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

     

    3η αγωνιστική

    Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΣ Παγγαίο

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Άρης Ζυγού

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-Ηρακλής Μυρτοφύτου

    Δόξα Λυδίας-Ασπίδα Πολυστύλου

    ΜΑ Φιλίππων-Κεραυνός Ελευθερών

    Εν. Παγ. Δρυάδας-ΜΑ Ορφανίου

    Ρεπό: Φρίξος Πλατανοτόπου

     

    4η αγωνιστική

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Μακεδονικός Αμισιανών

    ΑΣ Παγγαίο-ΑΟ Ελαιοχωρίου

    Άρης Ζυγού-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Ηρακλής Μυρτοφύτου-Δόξα Λυδίας

    Ασπίδα Πολυστύλου- Εν. Παγ. Δρυάδας

    Κεραυνός Ελευθερών-ΜΑ Ορφανίου

    Ρεπό: ΜΑ Φιλίππων

     

    5η αγωνιστική

    Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΟ Ελαιοχωρίου

    Φρίξος Πλατανοτόπου-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

    Δόξα Λυδίας-ΑΣ Παγγαίο

    ΜΑ Φιλίππων-Άρης Ζυγού

    Εν. Παγ. Δρυάδας-Ηρακλής Μυρτοφύτου

    Κεραυνός Ελευθερών-Ασπίδα Πολυστύλου

    Ρεπό: ΜΑ Ορφανίου

     

    6η αγωνιστική

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Μακεδονικός Αμισιανών

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-Δόξα Λυδίας

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-ΜΑ Φιλίππων

    ΑΣ Παγγαίο- Εν. Παγ. Δρυάδας

    Άρης Ζυγού-ΜΑ Ορφανίου

    Ηρακλής Μυρτοφύτου-Κερανός Ελευθερών

    Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

     

    7η αγωνιστική

    Μακεδονικός Αμισιανών-Δόξα Λυδίας

    ΜΑ Φιλίππων-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Εν. Παγ. Δρυάδας-ΑΟ Ελαιοχωρίου

    ΜΑ Ορφανίου-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρεά

    Κεραυνός Ελευθερών-ΑΣ Παγγαίο

    Ασπίδα Πολυστύλου-Άρης Ζυγού

    Ρεπό: Ηρακλής Μυρτοφύτου

     

    8η αγωνιστική

    ΜΑ Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών

    Δόξα Λυδίας- Εν. Παγ. Δρυάδας

    Φρίξος Πλατανοτόπου-ΜΑ Ορφανίου

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-Κεραυνός Ελευθερών

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρεά-Ασπίδα Πολυστύλου

    Άρης Ζυγού-Ηρακλής Μυρτοφύτου

    Ρεπό: ΑΣ Παγγαίο

     

    9η αγωνιστική

    Μακεδονικός Αμισιανών- Εν. Παγ. Δρυάδας

    ΜΑ Ορφανίου-ΜΑ Φιλίππων

    Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Λυδίας

    Ασπίδα Πολυστύλου-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Ηρακλής Μυρτοφύτου-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

    ΑΣ Παγγαίο-Άρης Ζυγού

    Ρεπό: ΑΟ Ελαιοχωρίου

     

    10η αγωνιστική

    ΜΑ Ορφανίου-Μακεδονικός Αμισιανών

    Εν. Παγ. Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών

    ΜΑ Φιλίππων-Ασπίδα Πολυστύλου

    Φρίξος Πλατανοτόπου-Ηρακλής Μυρτοφύτου

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-Άρης Ζυγού

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-ΑΣ Παγγαίο

    Ρεπό: Δόξα Λυδίας

     

    11η αγωνιστική

    Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Ελευθερών

    Ασπίδα Πολυστύλου-ΜΑ Ορφανίου

    Ηρακλής Μυρτοφύτου-ΜΑ Φιλίππων

    Άρης Ζυγού-Δόξα Λυδίας

    ΑΣ Παγγαίο-Φρίξος Πλατανοτόπου

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

    Ρεπό: Εν. Παγ. Δρυάδας

     

    12η αγωνιστική

    Ασπίδα Πολυστύλου-Μακεδονικός Αμισιανών

    ΜΑ Ορφανίου-Ηρακλής Μυρτοφύτου

    Εν. Παγ. Δρυάδας-Άρης Ζυγού

    ΜΑ Φιλίππων-ΑΣ Παγγαίο

    Δόξα Λυδίας-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

    Φρίξος Πλατανοτόπου-ΑΟ Ελαιοχωρίου

    Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών

     

    13η αγωνιστική

    Ηρακλής Μυρτοφύτου-Ασπίδα Πολυστύλου

    Άρης Ζυγού-Κεραυνός Ελευθερών

    ΑΣ Παγγαίο-ΜΑ Ορφανίου

    ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα- Εν. Παγ. Δρυάδας

    ΑΟ Ελαιοχωρίου-ΜΑ Φιλίππων

    Δόξα Λυδίας-Φρίξος Πλατανοτόπου

    Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών

    * Στον Β’ γύρο, τα παιχνίδια είναι αντίστροφα.

     

    Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

    1η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Κεραυνός Καλλιράχης

    Λύκοι-Ποσειδών Καβάλας

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Φίλιπποι Παληού

    Καβάλα 2004-Απόλλων Δάτου

    Κεραμωτή-Άγιος Λουκάς

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μαίανδρος Γέροντα

    Φάρος Μαριών-Μακεδονικός Μέλισσας

    Ρεπό: Ποντιακός Ποντολιβάδου

     

    2η αγωνιστική

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ελπίδα Κρυονερίου

    Κεραυνός Καλλιράχης-Λύκοι

    Ποσειδών Καβάλας-Καβάλα 2004

    Φίλιπποι Παληού-Κεραμωτή

    Απόλλων Δάτου-Ατρόμητος Ακροβουνίου

    Άγιος Λουκάς- Μακεδονικός Μέλισσας

    Μαίανδρος Γέροντα-Φάρος Μαριών

    Ρεπό: Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

     

    3η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Λύκοι

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Καβάλα 2004-Κεραυνός Καλλιράχης

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ποσειδών Καβάλας

    Μακεδονικός Μέλισσας-Φίλιπποι Παληού

    Φάρος Μαριών-Απόλλων Δάτου

    Άγιος Λουκάς-Μαίανδρος Γέροντα

    Ρεπό: Κεραμωτή

     

    4η αγωνιστική

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Ελπίδα Κρυονερίου

    Λύκοι-Καβάλα 2004

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραμωτή

    Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Ακροβουνίου

    Ποσειδών Καβάλας-Φάρος Μαριών

    Φίλιπποι Παληού-Μαίανδρος Γέροντα

    Απόλλων Δάτου-Άγιος Λουκάς

    Ρεπό: Μακεδονικός Μέλισσας

     

    5η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Καβάλα 2004

    Κεραμωτή-Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Λύκοι

    Μακεδονικός Μέλισσας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Φάρος Μαριών-Κεραυνός Καλλιράχης

    Άγιος Λουκάς-Ποσειδών Καβάλας

    Φίλιπποι Παληού-Απόλλων Δάτου

    Ρεπό: Μαίανδρος Γέροντα

     

    6η αγωνιστική

    Κεραμωτή-Ελπίδα Κρυονερίου

    Καβάλα 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Μέλισσας

    Λύκοι-Φάρος Μαριών

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μαίανδρος Γέροντα

    Κεραυνός Καλλιράχης-Άγιος Λουκάς

    Ποσειδών-Φίλιπποι Παληού

    Ρεπό: Απόλλων Δάτου

     

    7η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Ατρόμητος Ακροβουνίου

    Μακεδονικός Μέλισσας-Κεραμωτή

    Φάρος Μαριών-Καβάλα 2004

    Μαίανδρος Γέροντα-Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

    Άγιος Λουκάς-Λύκοι

    Απόλλων Δάτου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Φίλιπποι Παληού-Κεραυνός Καλλιράχης

    Ρεπό: Ποσειδών Καβάλας

     

    8η αγωνιστική

    Μακεδονικός Μέλισσας-Ελπίδα Κρυονερίου

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Φάρος Μαριών

    Κεραμωτή-Μαίανδρος Γέροντα

    Καβάλα 2004-Άγιος Λουκάς

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Απόλλων Δάτου

    Λύκοι-Φίλιπποι Παληού

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποσειδών Καβάλας

    Ρεπό: Κεραυνός Καλλιράχης

     

    9η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Φάρος Μαριών

    Μαίανδρος Γέροντα-Μακεδονικός Μέλισσας

    Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

    Απόλλων Δάτου-Κεραμωτή

    Φίλιπποι Παληού-Καβάλα 2004

    Ποσειδών Καβάλας-Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

    Κεραυνός Καλλιράχης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Ρεπό: Λύκοι

     

    10η αγωνιστική

    Μαίανδρος Γέροντα-Ελπίδα Κρυονερίου

    Φάρος Μαριών-Άγιος Λουκάς

    Μακεδονικός Μέλισας-Απόλλων Δάτου

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Φίλιπποι Παληού

    Κεραμωτή-Ποσειδών Καβάλας

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

    Λύκοι-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Ρεπό: Καβάλα 2004

     

    11η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Άγιος Λουκάς

    Απόλλων Δάτου-Μαίανδρος Γέροντα

    Φίλιπποι Παληού-Φάρος Μαριών

    Ποσειδών Καβάλας-Μακεδονικός Μέλισσας

    Κεραυνός Καλλιράχης-Κεραμωτή

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Καβάλα 2004

    Λύκοι- Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

    Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου

     

    12η αγωνιστική

    Απόλλων Δάτου-Ελπίδα Κρυονερίου

    Άγιος Λουκάς-Φίλιπποι Παληού

    Μαίανδρος Γέροντα-Ποσειδών Καβάλας

    Μακεδονικός Μέλισσας-Κεραυνός Καλλιράχης

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Κεραμωτή-Λύκοι

    Καβάλα 2004-Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

    Ρεπό: Φάρος Μαριών

     

    13η αγωνιστική

    Ελπίδα Κρυονερίου-Φίλιπποι Παληού

    Ποσειδών Καβάλας-Απόλλων Δάτου

    Κεραυνός Καλλιράχης-Μαίανδρος Γέροντα

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Φάρος Μαριών

    Λύκοι-Μακεδονικός Μέλισσας

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Ατρόμητος Ακροβουνίου

    Καβάλα 2004-Κεραμωτή

    Ρεπό: Άγιος Λουκάς

     

    14η αγωνιστική

    Ποσειδών Καβάλας-Ελπίδα Κρυονερίου

    Απόλλων Δάτου-Κεραυνός Καλλιράχης

    Άγιος Λουκάς-Ποντιακός Ποντολιβάδου

    Μαίανδρος Γέροντα-Λύκοι

    Φάρος Μαριών-Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας

    Μακεδονικός Μέλισσας-Καβάλα 2004

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Κεραμωτή

    Ρεπό: Φίλιπποι Παληού

     

    15η αγωνιστική

    Κεραυνός Καλλιράχης-Ποσειδών Καβάλας

    Ποντιακός Ποντολιβάδου-Φίλιπποι Παληού

    Λύκοι-Απόλλων Δάτου

    Ακαδ. Ελπίδες Καβάλας-Άγιος Λουκάς

    Καβάλα 2004-Μαίανδρος Γέροντα

    Κεραμωτή-Φάρος Μαριών

    Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός Μέλισσας

    Ρεπό: Ελπίδα Κρυονερίου


    Δημοσιεύτηκε στις 0

    Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.