Χρονόμετρο

    ΚΛΗΡΩΣΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ: Πρεμιέρα εντός για ΑΟΚ και Βυζάντιο, με Καμπανιακό εκτός ο Νέστος

    Δημοσιεύτηκε στις

    Νέστος-Βυζάντιο στη Χρυσούπολη ο πρώτος «εμφύλιος» τη 2η αγωνιστική – ΑΟΚ-Άρης την 3η αγωνιστική, ΑΟΚ-Δόξα τη 17η αγωνιστική

     

    Σε εξέλιξη είναι αυτή την ώρα η κλήρωση στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής. Πριν από λίγη ώρα, η κληρωτίδα έβγαλε το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής για τον 1ο όμιλο, όπου αγωνίζονται οι ομάδες της Καβάλας.

    Στην πρεμιέρα, που είναι προγραμματισμένη για τις 27 Σεπτεμβρίου, ο ΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Έβρο Σουφλίου, το Βυζάντιο περιμένει στο Κοκκινόχωμα την ΑΠΕ Λαγκαδά, ενώ ο Νέστος Χρυσούπολης έχει εκτός έδρας αποστολή στη Χαλάστρα με τον Καμπανιακό.

    Το πρώτο καβαλιώτικο ντέρμπι δεν αργεί και έρχεται τη 2η αγωνιστική, όταν στη Χρυσούπολη ο Νέστος θα υποδεχθεί το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος. Την 8η αγωνιστική ΑΟ Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης στο «Ανθή Καραγιάννη», την 15η αγωνιστική ΑΟΚ-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος και τη 17η αγωνιστική το ντέρμπι ΑΟΚ-Δόξα Δράμας.

    Αναλυτικά, το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

     

    1η αγωνιστική 18η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Γαζώρου

    Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Κοζάνη

    ΑΟΚ-Έβρος Σουφλίου

    Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας

    Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης

    Εθνικός Αγιονερίου-Θύελλα Φιλώτα

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Ρεπό: Άρης

     

    2η αγωνιστική 19η
    Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς
    Εθνικός Γαζώρου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    Κοζάνη-Εορδαϊκός
    Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων
    Καλαμαριά-Καμπανιακός
    Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου
    Νέστος Χρυσούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
    Θύελλα Φιλώτα-Λαγκαδάς
    Ρεπό: ΑΟΚ

     

    3η αγωνιστική 20η
    Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    ΑΟΚ-Άρης
    Εορδαϊκός-Εθνικός Γαζώρου
    Καμπανιακός-Κοζάνη
    Εθνικός Αγιονερίου-Έβρος Σουφλίου
    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Καλαμαριά
    Λαγκαδάς-Δόξα Δράμας
    Θύελλα Φιλώτα-Νέστος Χρυσούπολης
    Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

     

    4η αγωνιστική 21η

    ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Εθνικός Αλεξ/πολης-Εορδαϊκός

    Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    Εθνικός Σερρών-Καμπανιακός

    Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα

    Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης

    Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

     

    5η αγωνιστική 22η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΟ Καβάλα

    Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξ.

    Εθνικός Αγιονερίου-Άρης

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εθνικός Σερρών

    Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη

    Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου

    Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς

    Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

     

    6η αγωνιστική 23η

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Εορδαϊκός-Καμπανιακός

    ΑΟ Καβάλα-Εθνικός Αγιονερίου

    Εθνικός Αλεξ.-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    Άρης-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Εθνικός Σερρών-Θύελλα Φιλώτα

    Κοζάνη-Δόξα Δράμας

    Έβρος Σουφλίου-Απόλλων Καλαμαριάς

    Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

     

    7η αγωνιστική 24η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καμπανιακός

    Εθνικός Αγιονερίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εορδαϊκός

    ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα

    Θύελλα Φιλώτα-Εθνικός Αλεξ.

    Νέστος Χρυσούπολης-Άρης

    Δόξα Δράμας-Εθνικός Σερρών

    Έβρος Σουφλίου-Κοζάνη

    Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

     

    8η αγωνιστική 25η

    Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Καμπανιακός-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Εορδαϊκός-Θύελλα Φιλώτα

    ΑΟ Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης

    Εθνικός Αλεξ.-Δόξα Δράμας

    Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς

    Εθνικός Σερρών-Έβρος Σουφλίου

    Ρεπό: Κοζάνη

     

    9η αγωνιστική 26η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Αγιονερίου

    Θύελλα Φιλώτα-Καμπανιακός

    Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός

    Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα

    Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξ.

    Κοζάνη-Άρης

    Ρεπό: Εθνικός Σερρών

     

     

    10η αγωνιστική 27η

    ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα

    Εθνικός Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης

    Καμπανιακός-Δόξα Δράμας

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς

    Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου

    ΑΟ Καβάλα-Κοζάνη

    Εθνικός Σερρών-Άρης

    Ρεπό: Εθνικός Αλεξ.

     

    11η αγωνιστική 28η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα

    Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αγιονερίου

    Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός

    Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    Εθνικός Σερρών-ΑΟ Καβάλα

    Άρης-Εθνικός Αλεξ.

    Ρεπό: Εορδαϊκός

     

    12η αγωνιστική 29η

    Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας

    ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου

    Εθνικός Αγιονερίου-Κοζάνη

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εθνικός Σερρών

    Εορδαϊκός-Άρης

    Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

    Ρεπό: Καμπανιακός

     

    13η αγωνιστική 30η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας

    Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης

    Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα

    Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αγιονερίου

    Άρης-Καμπανιακός

    Εθνικός Αλεξ.-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός

    Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

     

    14η αγωνιστική 31η

    Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου

    Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη

    ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Σερρών

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης

    Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Αλεξ.

    Καμπανιακός-ΑΟ Καβάλα

    Εορδαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα

     

    15η αγωνιστική 32η

    Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου

    Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς

    Εθνικός Σερρών-Νέστος Χρυσούπολης

    Άρης-Θύελλα Φιλώτα

    Εθνικός Αλεξ.-ΑΠΕ Λαγκαδά

    ΑΟ Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    Εορδαϊκός-Εθνικός Αγιονερίου

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καμπανιακός

    Ρεπό: Δόξα Δράμας

     

    16η αγωνιστική 33η

    Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης

    Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σερρών

    Δόξα Δράμας-Άρης

    Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

    Θύελλα Φιλώτα-ΑΟ Καβάλα

    ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός

    Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων

    Καμπανιακός-Εθνικός Αγιονερίου

    Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

     

    17η αγωνιστική 34η

    Εθνικός Σερρών-Κοζάνη

    Άρης-Έβρος Σουφλίου

    Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Καλαμαριάς

    ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας

    Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

    Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα

    Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά

    Εθνικός Αγιονερίου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

    Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

     


    Δημοσιεύτηκε στις 0

    Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του. Νόμος 2121/1993 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.